Nabízené služby

Nabízené služby

Všechny služby jsou poskytovány zdarma.

Nákup od zdroje:

Nákupy od zdroje je základním pilířem KupRadost.cz.

Tento způsob obchodování Vám přináší úsporu až 85 % z ceny běžného nákupu. Zboží je k Vám odesíláno přímo od výrobců a dodavatelů z ciziny, proto Vám můžeme vždy garantovat nízké ceny.

Navíc u nás neplatíte poštovné, takže Vaše cena zůstane vždy opravdu nízká a to se všemi výhodami, které poskytujeme, jako jsou:

  • záruka 3 roky
  • reklamaci a vrácení zboží do 90 dnů v ČR
  • při vrácení zboží do 90 dní, Vám obratem vrátíme peníze
  • garanci kvality a doručení

Garance spokojenosti:

Zboží si doma nezávazně vyzkoušejte a pokud Vám nebude vyhovovat, můžete nám ho do 90 dní vrátit a my Vám obratem vrátíme peníze.

U nás totiž za zkoušku nic nedáte.

Víte, kolik ušetříte:

Ceny zboží prověřujeme na srovnávačích cen, jako jsou Heureka.cz, Hledejceny.cz aj., a proto máme jistotu, že Vám poskytujeme vždy velmi nízké ceny. U každého zboží naleznete přeškrtnutou cenu, tato cena zobrazuje běžnou cenu zboží v ČR + poštovné. Úspora je uváděna v % a je vždy zaokrouhlována na číslo končící 0 či 5.

Způsob výpočtu úspory:

1. Běžná cena v ČR / 100 = 1 % z běžné cena

2. Běžná cena v ČR – Cena na KupRadost.cz = rozdíl cen

3. Rozdíl cen / 1% z běžné ceny = úspora

Konkrétní příklad:

Běžná cena v ČR je 130 Kč a cena na KupRadost.cz je 50 Kč

1. 130 Kč /100 = 1,3

2. 130 Kč – 50 Kč = 80 Kč

3. 80 / 1,3 = 61,54 %

V tomto příkladu je úspora 61,54 %, jak jsme psali výše úspora je vždy zaokrouhlována na číslo končící 0 či 5, v tomto případě zaokrouhlíme 61,54 % na 60 %.

Garance ceny:

U každého zboží, kde je zobrazena sleva, je také časový odpočet neboli „Garance ceny“. Odpočet udává, po jakou dobu zůstane cena stejná. Po dokončení odpočtu se může cena změnit, a nebo zůstat stejná. Vše je závislé na mnoha faktorech, které cenu ovlivňují.

Prověřené zboží:

U většiny zboží je uvedená informace „Zakoupilo přes XY zákazníků“, také jsou u zboží uvedené recenze ohodnocené počtem hvězdiček. Abychom Vám poskytli co nejvíce informací pro co nejlepší nákup, jsou tyto data převážně převzata ze stránek dodavatele z ciziny. Pro Vaše pohodlí jsou texty z cizího jazyka u recenzí přeloženy a cizí jména převedeny na česká. Zbytek dat je od zákazníků, kteří nakoupili zboží u nás.